![Cumpără Allergoff Atopy, cremă de corp cu strat de protecție, 75 ml Allergoff Atopy, cremă de corp cu strat de protecție, 75 ml](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/310070-133631831193424134.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Cu Crema Corporal Barier Allergoff de 75 ml, pstrezi protecia pielii intact în faa alergenilor. Formula delicat, ce conine ingrediente calmante, hidratante i emoliente, este ideal pentru toate tipurile de ten. Aplic zilnic pentru a menine pielea moale, fin i protejat împotriva factorilor externi agresivi. Bucur-te de o piele sntoas i echilibrat cu Crema Corporal Barier Allergoff.
Сaracteristicile
Codul produsului | 310070 |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Allergoff Atopy, cremă de corp cu strat de protecție, 75 ml
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Bestsellere
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Am găsit cele mai mici prețuri,vă mulțumesc,o să comand merei de aici !!!
tamara ciocan
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
Foarte multumit de produse la cel mai mic pret de pe piata. Multumesc!
Nitoi Viorel
cea mai buna aplicația și printre cele mai bune prețuri cel puțin mie așa mi se pare mulțumesc Liki24
iustin ionescu
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
Super aplicație! Se gasesc rapid produse, prețurile sunt mici iar livrarea se face inclusiv în weekend! Wow! Un mare bravo!
Alexandra C
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Dumitrescu Sergiu
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Florea Petrus
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
O metoda facila de a comanda suplimente, OTC și dispozitive medicale fara restricție. Livrarea e in 3 zile iar costul, 9 lei.
Cristina A.D.
Recomand pt ca găsești ușor f multe produse la preț bun
mss.geanina