Allerco Baby Emolients, Emulsie de baie calmantă, 400 ml
Allerco Baby Emolients, Emulsie de baie calmantă, 400 ml
Codul produsului: 311985
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Emulsie de Baie pentru Copii ofer o îngrijire delicat a pielii celor mici, asigurându-le o experien plcut i reconfortant în timpul fiecrei bi. Cu o formul special creat pentru pielea sensibil a bebeluilor i a copiilor mici, aceast emulsie de baie este conceput pentru a menine hidratarea i nutriia natural a pielii delicate. Cantitatea generoas de 400 ml asigur o utilizare îndelungat, iar textura sa fin i uor spumoas confer o senzaie de catifelare i rsf înc din primele momente de aplicare. Alegei Emulsia de Baie pentru Copii pentru a transforma fiecare baie într-un moment plcut i înviortor pentru micuul dumneavoastr.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Emulsie de Baie pentru Copii ofer o îngrijire delicat a pielii celor mici, asigurându-le o experien plcut i reconfortant în timpul fiecrei bi. Cu o formul special creat pentru pielea sensibil a bebeluilor i a copiilor mici, aceast emulsie de baie este conceput pentru a menine hidratarea i nutriia natural a pielii delicate. Cantitatea generoas de 400 ml asigur o utilizare îndelungat, iar textura sa fin i uor spumoas confer o senzaie de catifelare i rsf înc din primele momente de aplicare. Alegei Emulsia de Baie pentru Copii pentru a transforma fiecare baie într-un moment plcut i înviortor pentru micuul dumneavoastr.
Сaracteristicile
Codul produsului
311985
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.