Alfa Scaling, apă de gură antiseptică dentară, 500 ml
Alfa Scaling, apă de gură antiseptică dentară, 500 ml
Codul produsului: 309842
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Soluia de Cltire Dentar Alfa Scaling Profilactic 500ml este un produs de înalt calitate, creat pentru a oferi o igien oral superioar. Formula sa special ajut la combaterea placii bacteriene, prevenind formarea cariilor dentare i a gingivitei. Cu o capacitate de 500ml, acest produs asigur o utilizare îndelungat i eficient. Folosit regulat, soluia de cltire Alfa Scaling va contribui la meninerea sntii dentare i a unei respiraii proaspete. Alegei calitatea i eficiena pentru zâmbetul dumneavoastr cu Soluia de Cltire Dentar Alfa Scaling Profilactic.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Soluia de Cltire Dentar Alfa Scaling Profilactic 500ml este un produs de înalt calitate, creat pentru a oferi o igien oral superioar. Formula sa special ajut la combaterea placii bacteriene, prevenind formarea cariilor dentare i a gingivitei. Cu o capacitate de 500ml, acest produs asigur o utilizare îndelungat i eficient. Folosit regulat, soluia de cltire Alfa Scaling va contribui la meninerea sntii dentare i a unei respiraii proaspete. Alegei calitatea i eficiena pentru zâmbetul dumneavoastr cu Soluia de Cltire Dentar Alfa Scaling Profilactic.
Сaracteristicile
Codul produsului
309842
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.