Ziaja Intima, Lichid pentru igiena intimă, păpădie, 500 ml
Ziaja Intima, Lichid pentru igiena intimă, păpădie, 500 ml
Codul produsului: 309037
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Gelul pentru igiena intim cu Ppdie de la Ziaja Intima este un produs delicat i eficient, special creat pentru a menine echilibrul natural al zonei intime feminine. Formula sa cu extract de Ppdie asigur o curare blând i protejeaz pielea delicat impotriva iritaiilor. Acest gel este potrivit pentru uz zilnic, având o formul hipoalergenic ce respect sensibilitatea pielii. Cu o capacitate generoas de 500ml, acest produs este o alegere excelent pentru îngrijirea intim zilnic.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Gelul pentru igiena intim cu Ppdie de la Ziaja Intima este un produs delicat i eficient, special creat pentru a menine echilibrul natural al zonei intime feminine. Formula sa cu extract de Ppdie asigur o curare blând i protejeaz pielea delicat impotriva iritaiilor. Acest gel este potrivit pentru uz zilnic, având o formul hipoalergenic ce respect sensibilitatea pielii. Cu o capacitate generoas de 500ml, acest produs este o alegere excelent pentru îngrijirea intim zilnic.
Сaracteristicile
Codul produsului
309037
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.