ACERIN Sport Active, Deodorant pentru picioare, 150 ml SHORT DATE
ACERIN Sport Active, Deodorant pentru picioare, 150 ml SHORT DATE
Codul produsului: 307977
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Descriere:
Deodorantul Sport Active asigură igiena adecvată a picioarelor. Reîmprospătează imediat pielea și o protejează pe termen lung împotriva transpirației crescute și a mirosului neplăcut. Conține ulei de arbore de ceai, care are proprietăți antibacteriene. În plus, nu provoacă uscarea excesivă a pielii piciorului. Recomandat pentru utilizare sistematică persoanelor care poartă încălțăminte nerespirabilă, practică sport și sunt expuse la contact frecvent cu ciuperci și bacterii.
Cum se utilizează:
Agitați înainte de utilizare. Pulverizati de la o distanta de cca 15 cm pe picioarele spalate si uscate. Nu utilizați pe pielea deteriorată sau iritată.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Deodorantul Sport Active asigură igiena adecvată a picioarelor. Reîmprospătează imediat pielea și o protejează pe termen lung împotriva transpirației crescute și a mirosului neplăcut. Conține ulei de arbore de ceai, care are proprietăți antibacteriene. În plus, nu provoacă uscarea excesivă a pielii piciorului. Recomandat pentru utilizare sistematică persoanelor care poartă încălțăminte nerespirabilă, practică sport și sunt expuse la contact frecvent cu ciuperci și bacterii.
Cum se utilizează:
Agitați înainte de utilizare. Pulverizati de la o distanta de cca 15 cm pe picioarele spalate si uscate. Nu utilizați pe pielea deteriorată sau iritată.