Yope Wind Relaxare, săpun natural pentru mâini, frunze de coacăz și cedru de Himalaya, 500ml
Yope Wind Relaxare, săpun natural pentru mâini, frunze de coacăz și cedru de Himalaya, 500ml
Codul produsului: 314771
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Yope, Spun lichid pentru mâini Wind Relaxare 98%, 500 ml Descoper momente de relaxare unic pentru pielea ta cu spunul lichid Yope Wind Relaxare. Cu o formul special ce conine 98% ingrediente naturale, acest spun hidrateaz i îngrijete pielea în profunzime, lasând-o catifelat i revigorat. Cu o aroma proaspt i revigorant de vânt, acest spun aduce o not de prospeime în fiecare splare a mâinilor tale. Savureaz beneficiile unei igiene atent îngrijite cu Yope Wind Relaxare.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Yope, Spun lichid pentru mâini Wind Relaxare 98%, 500 ml Descoper momente de relaxare unic pentru pielea ta cu spunul lichid Yope Wind Relaxare. Cu o formul special ce conine 98% ingrediente naturale, acest spun hidrateaz i îngrijete pielea în profunzime, lasând-o catifelat i revigorat. Cu o aroma proaspt i revigorant de vânt, acest spun aduce o not de prospeime în fiecare splare a mâinilor tale. Savureaz beneficiile unei igiene atent îngrijite cu Yope Wind Relaxare.
Сaracteristicile
Codul produsului
314771
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.