Suavinex Zero Zero Zero, biberon anticolic cu tetină cu debit mediu, de la 3 luni, 270 ml
Suavinex Zero Zero Zero, biberon anticolic cu tetină cu debit mediu, de la 3 luni, 270 ml
Codul produsului: 311113
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Sticla Suavinex cu debit mediu de 270 ml este alegerea perfect pentru hrnirea bebeluilor. Fabricat din material de înalt calitate, sticla asigur o durabilitate excelent i siguran maxim pentru micuul tu. Designul ergonomic permite o prindere uoar i o utilizare confortabil. Debitul mediu este ideal pentru hrnirea copiilor în primele luni de via. Alege calitatea i sigurana pentru cel mic cu sticla Suavinex.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Sticla Suavinex cu debit mediu de 270 ml este alegerea perfect pentru hrnirea bebeluilor. Fabricat din material de înalt calitate, sticla asigur o durabilitate excelent i siguran maxim pentru micuul tu. Designul ergonomic permite o prindere uoar i o utilizare confortabil. Debitul mediu este ideal pentru hrnirea copiilor în primele luni de via. Alege calitatea i sigurana pentru cel mic cu sticla Suavinex.