Set Jantar Medica, șampon pentru părul deteriorat, 330 ml + brumă, 200 ml + serum, 30 ml
Set Jantar Medica, șampon pentru părul deteriorat, 330 ml + brumă, 200 ml + serum, 30 ml
Codul produsului: 309508
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Setul de îngrijire capilar Jantar Medica este soluia complet pentru revitalizarea i fortificarea prului. Acest set conine un ampon revitalizant de 330ml, un spray hidratant de 200ml i un ser regenerator de 30ml, toate formulate pentru a oferi o îngrijire intensiv i eficient. Îmbogite cu extract de jantr, aceste produse contribuie la fortifierea firului de pr, oferindu-i strlucire, hidratare i mtsime. Experimenteaz rezultate de excepie i bucur-te de un pr sntos i îngrijit cu acest set premium de la Jantar Medica.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Setul de îngrijire capilar Jantar Medica este soluia complet pentru revitalizarea i fortificarea prului. Acest set conine un ampon revitalizant de 330ml, un spray hidratant de 200ml i un ser regenerator de 30ml, toate formulate pentru a oferi o îngrijire intensiv i eficient. Îmbogite cu extract de jantr, aceste produse contribuie la fortifierea firului de pr, oferindu-i strlucire, hidratare i mtsime. Experimenteaz rezultate de excepie i bucur-te de un pr sntos i îngrijit cu acest set premium de la Jantar Medica.
Сaracteristicile
Codul produsului
309508
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.