Bun venit in lumea lui Peppa Pig! Seria animata extrem de populara pentru prescolari este acum o colectie de jucarii, care le permite tinerilor spectatori sa isi interpreteze scenele preferate si sa viseze noi aventuri. Peppa Pig invita copiii de la figurine la seturi de joaca pline cu diverse elemente pentru a se bucura de familie, prietenie (si balti noroioase!) cu caldura si umor. Acest set contine un decor de gelaterie.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Bun venit in lumea lui Peppa Pig! Seria animata extrem de populara pentru prescolari este acum o colectie de jucarii, care le permite tinerilor spectatori sa isi interpreteze scenele preferate si sa viseze noi aventuri. Peppa Pig invita copiii de la figurine la seturi de joaca pline cu diverse elemente pentru a se bucura de familie, prietenie (si balti noroioase!) cu caldura si umor. Acest set contine un decor de gelaterie.