Puzzle din lemn, invatarea numerelor, +4 ani, Melissa& Doug
Codul produsului: 128694
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Puzzle din lemn, invatarea numerelor, +4 ani, Melissa& Doug
Fiecare pereche are inscris unul dintre numerele de la 1 la 20 si un numar corespunzator de obiecte usor de numarat.
Caracteristici:
Puzzle-urile sunt de tip auto-corect, deoarece taieturile imbinarilor permit doar potrivirea pieselor care corespund, astfel incat copilul se poate juca si invata chiar si singur;
Jocul ajuta la invatarea distractiva a numararii de la 1 la 20 si a semnelor grafice asociate fiecarui numar;
Piesele vin intr-o cutie din lemn pentru a putea fi depozitate si pastrate in ordine;
Piesele rezistente din lemn recomanda acest jos pentru a fi utilizat in colectivitati de copii: gradinite, scoli, activitati after-school;
Dimensiuni cutie: 35 x 15 x 7.5 cm.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Puzzle din lemn, invatarea numerelor, +4 ani, Melissa& Doug
Fiecare pereche are inscris unul dintre numerele de la 1 la 20 si un numar corespunzator de obiecte usor de numarat.
Caracteristici:
Puzzle-urile sunt de tip auto-corect, deoarece taieturile imbinarilor permit doar potrivirea pieselor care corespund, astfel incat copilul se poate juca si invata chiar si singur;
Jocul ajuta la invatarea distractiva a numararii de la 1 la 20 si a semnelor grafice asociate fiecarui numar;
Piesele vin intr-o cutie din lemn pentru a putea fi depozitate si pastrate in ordine;
Piesele rezistente din lemn recomanda acest jos pentru a fi utilizat in colectivitati de copii: gradinite, scoli, activitati after-school;
Dimensiuni cutie: 35 x 15 x 7.5 cm.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.