Ingrediente: Emulsifiant (ulei de floarea-soarelui), Lactobacillus reuteri, extract 10:1 din flori de mușețel, emulsifiant (dioxid de siliciu), extract din frunze și flori de nalbă-de-pădure.
Mod de utilizare: Sugari și copii cu vârste de până la 2 ani - 5 picături pe zi după mese sau conform instrucțiunilor oferite de medic. Picăturile pot fi administrate în mod direct sau amestecate cu apă sau alte băuturi reci. Pot fi, de asemenea, administrate cu lapte, însă nu cald.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Ingrediente: Emulsifiant (ulei de floarea-soarelui), Lactobacillus reuteri, extract 10:1 din flori de mușețel, emulsifiant (dioxid de siliciu), extract din frunze și flori de nalbă-de-pădure.
Mod de utilizare: Sugari și copii cu vârste de până la 2 ani - 5 picături pe zi după mese sau conform instrucțiunilor oferite de medic. Picăturile pot fi administrate în mod direct sau amestecate cu apă sau alte băuturi reci. Pot fi, de asemenea, administrate cu lapte, însă nu cald.