MyVita Ulei de chimen negru, presat la rece, nepurificat, 500 ml
MyVita Ulei de chimen negru, presat la rece, nepurificat, 500 ml
Codul produsului: 309591
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Cu uleiul de chimen negru de la MyVita, putei aduce beneficiile terapeutice ale acestui ingredient miraculos în rutina dvs. de zi cu zi. Acest ulei pur i natural are o capacitate incredibil de a îmbunti sntatea pielii i a prului, datorit proprietilor sale antimicrobiene i antiinflamatorii. Fie c îl utilizai pentru masaj, aromoterapie sau pentru a v îmbunti regimul de îngrijire personal, acest ulei de chimen negru va deveni rapid un element de nelipsit în casa dvs. Beneficiai acum de calitatea i eficacitatea produsului MyVita!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Cu uleiul de chimen negru de la MyVita, putei aduce beneficiile terapeutice ale acestui ingredient miraculos în rutina dvs. de zi cu zi. Acest ulei pur i natural are o capacitate incredibil de a îmbunti sntatea pielii i a prului, datorit proprietilor sale antimicrobiene i antiinflamatorii. Fie c îl utilizai pentru masaj, aromoterapie sau pentru a v îmbunti regimul de îngrijire personal, acest ulei de chimen negru va deveni rapid un element de nelipsit în casa dvs. Beneficiai acum de calitatea i eficacitatea produsului MyVita!
Сaracteristicile
Codul produsului
309591
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.