Garnier, loțiune de față micelară exfoliantă 3în1, 400 ml
Garnier, loțiune de față micelară exfoliantă 3în1, 400 ml
Codul produsului: 312469
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Lichidul Micelar Exfoliant Garnier Skin Naturals 3 în 1 reprezint soluia perfect pentru o rutin de curare eficient i complet. Acest produs inovator combin aciunea delicat a micelarelor cu efectul exfoliant, oferindu-i tenului tu tot ce are nevoie pentru a strluci de frumusee. Cu o formul avansat, Lichidul Micelar Exfoliant cur eficient toate impuritile, machiajul i excesul de sebum de pe piele, lsând-o proaspt i revitalizat. De asemenea, particulele exfoliante fine îndeprteaz cu delicatee celulele moarte, conferind un aspect revigorat i luminos tenului tu. Obine o piele curat, catifelat i strlucitoare cu ajutorul Lichidului Micelar Exfoliant Garnier Skin Naturals 3 în 1!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Lichidul Micelar Exfoliant Garnier Skin Naturals 3 în 1 reprezint soluia perfect pentru o rutin de curare eficient i complet. Acest produs inovator combin aciunea delicat a micelarelor cu efectul exfoliant, oferindu-i tenului tu tot ce are nevoie pentru a strluci de frumusee. Cu o formul avansat, Lichidul Micelar Exfoliant cur eficient toate impuritile, machiajul i excesul de sebum de pe piele, lsând-o proaspt i revitalizat. De asemenea, particulele exfoliante fine îndeprteaz cu delicatee celulele moarte, conferind un aspect revigorat i luminos tenului tu. Obine o piele curat, catifelat i strlucitoare cu ajutorul Lichidului Micelar Exfoliant Garnier Skin Naturals 3 în 1!
Сaracteristicile
Codul produsului
312469
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.