Emotopic E Med+, Loțiune de corp hidratantă și grasă, pentru adulți și copii din prima zi, piele uscată și atopică, 400 ml
Emotopic E Med+, Loțiune de corp hidratantă și grasă, pentru adulți și copii din prima zi, piele uscată și atopică, 400 ml
Codul produsului: 310180
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Formula special a balsamului hidratant i emolient Emotopic W.Med 400ml este creat pentru a calma i hidrata pielea uscat i iritat. Cu ingrediente delicate i non-comodegenice, acest produs este potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv pentru cei cu piele sensibil. Balsamul are o textur uoar, ce se absoarbe rapid în piele, lsând-o catifelat i hidratat. Beneficiile sale sunt completate de aciunea emolient ce previne deshidratarea pielii. Redescoper confortul i supleea pielii tale cu balsamul Emotopic W.Med 400ml.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Formula special a balsamului hidratant i emolient Emotopic W.Med 400ml este creat pentru a calma i hidrata pielea uscat i iritat. Cu ingrediente delicate i non-comodegenice, acest produs este potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv pentru cei cu piele sensibil. Balsamul are o textur uoar, ce se absoarbe rapid în piele, lsând-o catifelat i hidratat. Beneficiile sale sunt completate de aciunea emolient ce previne deshidratarea pielii. Redescoper confortul i supleea pielii tale cu balsamul Emotopic W.Med 400ml.
Сaracteristicile
Codul produsului
310180
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.