Degresantul e un detergent special cu o mare concentratie, rodul celei mai avansate cercetari stiintifice, ideal pentru cuptoare, hote, feliatoare, vase de bucatarie, placi de lucru, pardoseli deosebit de murdare.
Poate fi utilizat in orice sector al bucatariei ca si uz profesional.
Utilizare: Murdarie dificila:pulverizeaza degresant pe suprafata ce trebuie curatata, lasa sa actioneze cateva secunde si clateste cu un burete de panza. Pentru cuptor actioneaza la cal la 50-60 de grade, pentru filtrele de la hota lasati la inmoi intr-o solutie calda de degresant si apoi clatiti.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Degresantul e un detergent special cu o mare concentratie, rodul celei mai avansate cercetari stiintifice, ideal pentru cuptoare, hote, feliatoare, vase de bucatarie, placi de lucru, pardoseli deosebit de murdare.
Poate fi utilizat in orice sector al bucatariei ca si uz profesional.
Utilizare: Murdarie dificila:pulverizeaza degresant pe suprafata ce trebuie curatata, lasa sa actioneze cateva secunde si clateste cu un burete de panza. Pentru cuptor actioneaza la cal la 50-60 de grade, pentru filtrele de la hota lasati la inmoi intr-o solutie calda de degresant si apoi clatiti.
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.