Carte cu activitati si abtibilduri, Alfabet, +3 ani, Galt
Codul produsului: 126970
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Carte cu activitati si abtibilduri, Alfabet, +3 ani, Galt
Caracteristici:
o carte ideala pentru utilizare atat la gradinita, cat si acasa;
pe langa activitatile distractive si personajele prietenoase, cartea mai cuprinde si abtibilduri atat pentru rezolvarea activitatilor, cat si pentru recompensarea celui mic;
invata alfabetul rezolvand aceste activitati distractive;
disponibila doar in limba engleza.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Carte cu activitati si abtibilduri, Alfabet, +3 ani, Galt
Caracteristici:
o carte ideala pentru utilizare atat la gradinita, cat si acasa;
pe langa activitatile distractive si personajele prietenoase, cartea mai cuprinde si abtibilduri atat pentru rezolvarea activitatilor, cat si pentru recompensarea celui mic;
invata alfabetul rezolvand aceste activitati distractive;
disponibila doar in limba engleza.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.