Canpol, perie pentru biberon și tetine cu ventuză, 1 buc.
Canpol, perie pentru biberon și tetine cu ventuză, 1 buc.
Codul produsului: 308212
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Peria pentru sticle Canpol 56/122 este accesoriul perfect pentru igienizarea i curarea eficient a sticlelor copilului dumneavoastr. Fabricat din materiale de înalt calitate, aceast perie asigur o curare delicat, dar eficient, pentru a elimina orice reziduuri sau bacterii nedorite. Cu designul su ergonomic i mânerul confortabil, peria este uor de manevrat i ofer o experien practic i plcut în timpul utilizrii. Adugai aceast perie în rutina de igienizare a sticlelor pentru a asigura o igien impecabil i sigur pentru micuul dumneavoastr.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Peria pentru sticle Canpol 56/122 este accesoriul perfect pentru igienizarea i curarea eficient a sticlelor copilului dumneavoastr. Fabricat din materiale de înalt calitate, aceast perie asigur o curare delicat, dar eficient, pentru a elimina orice reziduuri sau bacterii nedorite. Cu designul su ergonomic i mânerul confortabil, peria este uor de manevrat i ofer o experien practic i plcut în timpul utilizrii. Adugai aceast perie în rutina de igienizare a sticlelor pentru a asigura o igien impecabil i sigur pentru micuul dumneavoastr.