Serul Intensiv Hidratant a fost creat ca raspuns la nevoile pielii deshidratate cu primele riduri, lipsite de fermitate si elasticitate.
Acțiunea ingredientelor active: 4 x acid hialuronic 4 forme moleculare de acid hialuronic care acționează pe mai multe niveluri ale epidermei pentru a hidrata, netezi și întări pielea și oferă un efect de umplere a ridurilor. Peptide biomimetice – molecule care stimulează sinteza colagenului în piele și inhibă formarea și adâncirea ridurilor, în special a ridurilor faciale. Niacinamida activează sinteza ceramidelor în piele, crește nivelul de hidratare internă, elimină decolorările și imperfecțiunile minore. Vitamina C 3x stimulează sinteza colagenului în piele, ajutând la netezirea liniilor și ridurilor și la luminarea decolorărilor.
Efecte imediate de la prima utilizare 1. Hidratare intensivă 2. Reducerea vizibilității ridurilor 3. Iluminare
Efecte confirmate după 28 de zile* Fermește și îmbunătățește elasticitatea pielii Reducerea ridurilor
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Serul Intensiv Hidratant a fost creat ca raspuns la nevoile pielii deshidratate cu primele riduri, lipsite de fermitate si elasticitate.
Acțiunea ingredientelor active: 4 x acid hialuronic 4 forme moleculare de acid hialuronic care acționează pe mai multe niveluri ale epidermei pentru a hidrata, netezi și întări pielea și oferă un efect de umplere a ridurilor. Peptide biomimetice – molecule care stimulează sinteza colagenului în piele și inhibă formarea și adâncirea ridurilor, în special a ridurilor faciale. Niacinamida activează sinteza ceramidelor în piele, crește nivelul de hidratare internă, elimină decolorările și imperfecțiunile minore. Vitamina C 3x stimulează sinteza colagenului în piele, ajutând la netezirea liniilor și ridurilor și la luminarea decolorărilor.
Efecte imediate de la prima utilizare 1. Hidratare intensivă 2. Reducerea vizibilității ridurilor 3. Iluminare
Efecte confirmate după 28 de zile* Fermește și îmbunătățește elasticitatea pielii Reducerea ridurilor